Coaches

Transformationeel Coachnetwerk

Drenthe

Rosalie Kartner

Klijndijk
06 – 46 91 20 55 | rosaliekartner@gmail.com 

Dirk Magré
Dilmarah Training & Coaching

Roderwolde
06 – 51 56 71 78 | dirk@dilmarah.nl | www.dilmarah.nl

Merle Meis
Meidoz

Hoogersmilde
06 – 48 45 48 99 | merlemeis@hotmail.com

Flevoland

Gertrud Rietveld

Lelystad
06 – 12 18 65 89 | gertrudrietveld@me.com

Friesland

Willem Bosch

Drachten
06 – 21 91 24 82 | willeha@hotmail.nl

Joke Roelfsema

Drachten
06 – 44 91 44 30 | jwroelfsema@gmail.com | www.jokeroelfsema.nl

Gerdina Tamminga
Gerdina Tamminga Coaching

Grou
06 – 30 03 68 09 | info@gerdinatamminga.nl | www.gerdinatamminga.nl

Gelderland

Ronald Duin

Zutphen
06 – 54 95 83 33 | ronaldduin@gmail.com

Edith van Gils
Paars training & coaching

Westervoort
06 – 15 25 88 52 | info@paarstrainingencoaching.nl

Hans Haarsma

Zutphen
06 – 44 76 44 72 | info@nieuwedag.coach

Maud Lankhorst
M.A.U.D. Coaching-Training-Mediation

Ochten
06 – 22 26 76 48 | info@maudlankhorst.nl

Natascha Peeters

Nijmegen
06 – 57 02 27 43 | natascha@abeja.nl

Antoinette Sobels

Barneveld
06 – 26 70 45 34 | antoinettesobels@gmail.com

Groningen

Marjo Blokzijn-Brinks

Stadskanaal
06 – 50 91 79 39 | marjoblokzijl@hotmail.com

Mijke Doesburg

Groningen
06 – 11 12 30 67 | m.m.doesburg@hotmail.nl

Ingrid Huting
Wagner

Groningen
06 – 25 45 18 45 | ingrid@wagner.nl

Gea Kerkstra
Praktijk Mensenkind

Uithuizen
06 – 21 20 99 75 | gea@mensenkind.com | www.mensenkind.com

Ceciel Obbema

Marum
06 – 23 87 44 49 | c.obbema@kpnmail.nl

Wenda Post-Gall

Niekerk
06 – 31 93 51 70 | adnewcoaching@gmail.com

Alina de Roo
Rondom Relaties

Klijndijk
06 – 51 06 86 87 | info@rondomrelaties.nl

Aldert Schaaphok
Querner Haren

Haren
06 – 52 36 42 19 | a.schaaphok@querner.nl | www.querner.nl

Jeanette Vreugdenhil

Vlagtwedde
06 – 22 75 12 10 | info@onderwijsvreugde.nl

Callista Weggemans

Groningen
050 – 578 96 04 | cweggemans@gmail.com

Noord-Brabant

Karen van Dooren – Karthaus

Moergestel
06 – 46 72 26 20 | karenvandoorenkarthaus@planet.nl

Noord-Holland

Rico Limmen

Heiloo
06 – 13 07 15 86 | rico@ricolimmen.nl

Marloes Mulder
Intrins Coaching

Druten
06 – 13 57 20 50 | intrinscoaching@gmail.com

Overijssel

Martijn Jansen
Inflowcoaching

Deventer
06 – 54 95 36 44 | martijn@inflowcoaching.nl
www.inflowcoaching.nl

Utrecht

Dorothée van Noordenburg
Dot. coaching & training

Soesterberg
06 – 40 48 67 99 | dorotheevann@live.nl

Mickey Scherer

Doorn
06 – 10 90 83 39 | info@commick.nl

Zuid-Holland

Marieke Jooste-Heinkens

Rotterdam
06 – 42 74 52 94 mariekejooste@gmail.com

Yelle Nuse

Den Haag
06 – 22 76 32 81 | yelle.nuse@planet.nl 

Guus Zijlstra

Sassenheim
06 – 24 88 98 34 | info@guuszijlstra.nl

Waarom kiezen voor Wagner?

  • Onafhankelijk en internationaal georiënteerd
  • Wereldwijde academische partners
  • Sinds 1985
  • Trusted advisor
  • Meer dan 15 erkenningen
  • Rijkserkende instelling voor Hoger Onderwijs

Aanmelden nieuwsbrief

Maak je wereld groter. Je ontmoet bij ons academische kennis. Inspirerende praktijkverhalen. Geaccrediteerde topopleidingen. En misschien wel relaties voor het leven.

Lees meer over Wagner

 

checkOnafhankelijk en internationaal georiënteerd  checkSinds 1985checkTrusted advisorcheckRijkserkende instelling voor Hoger OnderwijscheckMeer dan 15 erkenningen